Pricing

pay-as-you-grow pricing that suits every education provider at every step of their business journey

About pricing

eduLAB solutions range from $25 per lab per user depending on the complexity of the lab environments and its duration. A discounted price is applied when an education provider uses multiple labs in a similar lab environment. Minimum order or a fixed lab setup cost is applied in the first order of a new lab. For schools, a concurrent user price for graphics-intensive solutions is available. Please contact us for a quote.